در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
درج آگهی در سایت نیازشما رایگان می باشد

سایت نیاز شما

آموزش خصوصی و گروهی وردپرس و سئو

آموزش خصوصی و گروهی وردپرس و سئو

آگهی رایگان
  • خدمات آموزشی متفرقه
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۸/۰۵/۰۵
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۸/۰۸/۰۳
  •    تهران تهران
  • 122 بازدید
  • آموزش طراحی سایت به وسیله سیستم مدیریت محتوا وردپرس به صورت فارسی و بدون نیاز به دانستن نیاز کد نویسی و تجربه قبلی وهمچنین آموزش کامل سئو از صفر تا صد با پشتیبانی 6 ماهه به صورت پروژه محور در محل شما یا در محل برگزاری کلاس های تهران وردپرس. شما با آموزش دیدن طراحی سایت وردپرس میتوانید هر مدل سایت در هر زمینه کاری که موردنیاز شما است را راه اندازی نمائید و یا از طریق آموزش آن کسب درامد نمائید. قابل ذکر است طراحی سایت به جزدرامد زایی از بازار داخلی بازار خارجی نیز دارد که میتوانید حق الزحمه خود را به صورت بیت کوین یا هر نوع ارز دیجیتالی دریافت نمائید و این در نهایت به درامد زایی شما را می افزاید. تلفن:+989391926236 تلفن:+989378553500 https://www.instagram.com/tehranwordpress/اینستاگرام: https://www.linkedin.com/in/tehran-wp لینکدین: https://www.facebook.com/tehranwordpressseo/ فیسبوک: https://twitter.com/tehranwordpress توئیتر: http://tehranwordpress.com وب سایت: 10 بخش اساسی که با تهران وردپرس خواهید آموخت تا در نهایت سایت خود را به آسانی راه اندازی نمائید و درصرف هزینه و زمان صرفه جوئی نمائید: 1.آشنائی با انواع سایت ها 2.سیستم مدیریت محتوا چیست؟ 3.وردپرس چیست؟ 4.آشنایی با دامنه و هاست 5.نحوه نصب وردپرس 6.آشنایی با فضای وردپرس 7.آشنایی با خاصیت نوار های کاربری وردپرس 8.قالب چیست؟ 9.افزونه چیست؟ 10.نحوه نصب قالب و افزونه.
آموزش طراحی سایت به وسیله سیستم مدیریت محتوا وردپرس به صورت فارسی و بدون نیاز به دانستن نیاز کد نویسی و تجربه قبلی وهمچنین آموزش کامل سئو از صفر تا صد با پشتیبانی 6 ماهه به صورت پروژه محور در محل شما یا در محل برگزاری کلاس های تهران وردپرس. شما با آموزش دیدن طراحی سایت وردپرس میتوانید هر مدل سایت در هر زمینه کاری که موردنیاز شما است را راه اندازی نمائید و یا از طریق آموزش آن کسب درامد نمائید. قابل ذکر است طراحی سایت به جزدرامد زایی از بازار داخلی بازار خارجی نیز دارد که میتوانید حق الزحمه خود را به صورت بیت کوین یا هر نوع ارز دیجیتالی دریافت نمائید و این در نهایت به درامد زایی شما را می افزاید. تلفن:+989391926236 تلفن:+989378553500 https://www.instagram.com/tehranwordpress/اینستاگرام: https://www.linkedin.com/in/tehran-wp لینکدین: https://www.facebook.com/tehranwordpressseo/ فیسبوک: https://twitter.com/tehranwordpress توئیتر: http://tehranwordpress.com وب سایت: 10 بخش اساسی که با تهران وردپرس خواهید آموخت تا در نهایت سایت خود را به آسانی راه اندازی نمائید و درصرف هزینه و زمان صرفه جوئی نمائید: 1.آشنائی با انواع سایت ها 2.سیستم مدیریت محتوا چیست؟ 3.وردپرس چیست؟ 4.آشنایی با دامنه و هاست 5.نحوه نصب وردپرس 6.آشنایی با فضای وردپرس 7.آشنایی با خاصیت نوار های کاربری وردپرس 8.قالب چیست؟ 9.افزونه چیست؟ 10.نحوه نصب قالب و افزونه.

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت آگهی رایگان

امکان ثبت لینک در آگهی رایگان وجود ندارد ،در صورت درج در متن، لینک از متن حذف می شود،برای درج لینک نوع آگهی 1 ستاره تا 8 ستاره و یا متنی انتخاب کنید